DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15-17 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: +48717443131
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Lokalizacja: Niemcy (Stockach, Unna, Hanower)

Szukamy pracowników logistycznych z dobrą znajomością języka niemieckiego!

Rozwijaj karierę w OTTO Work Force Germany, które od ponad 20 lat jest liderem na rynku międzynarodowej pracy tymczasowej. W OTTO Work Force dysponujemy siecią oddziałów w całych Niemczech, jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich segmentach rynku i współpracujemy na co dzień z firmami z niemal wszystkich branż: od małych i średnich przedsiębiorstw po koncerny międzynarodowe.

OFERUJEMY

·       Rewelacyjną stawkę w wysokości od 15,00 do 17,00 €/h + dodatki zmianowe

·       Wynagrodzenie zawsze na czas

·       Transport do i z pracy

·       Zorganizowane zakwaterowanie (aplikując teraz, masz szansę zyskać darmowe zakwaterowanie)

·       Całkowicie zdalny proces rekrutacji

·       Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

·       Niemieckie ubezpieczenie pracownicze

·       Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

·       Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

Zarobki zależne są od miejsca pracy i wykonywanych na stanowisku zadań.

Zarobisz 15-16 €/h, wykonując obowiązki takie jak:

·       zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym (w jęz. niemieckim) – w asortymencie znajdziesz ubrania, bieliznę, perfumy, buty itp. znanych marek

·       pakowanie towarów i przygotowywaniem do wysyłki

·       procesowanie zwrotów i kontrola jakości produktów

·       tłumaczenie pomiędzy przełożonymi i pracownikami

·       wdrażanie nowych pracowników

lub 17 €/h i do Twoich zadań będzie należeć:

·       montaż drobnych części automotive w całość zgodnie z rysunkiem

WYMAGANIA

·       Język niemiecki w mowie i piśmie (Poziom B1/B2)

·       Gotowość do pracy na dłuższy okres

Zainteresowany? APLIKUJ już teraz!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.